Wszystko o Tajemniczym Lesie w Warszawie


Drużyna Tajemniczego Lasu w Warszawie

Ania

Przewodniczka, Najbardziej Czarująca spośród Piratów, Jedyna Piratka wśród Czarodziejek

Specjalistka od najmłodszych gości Tajemniczego Lasu. Kocha maluchy, a maluchy kochają ją :-) Potrafi odczytywać płonące runy, uwarzyć niejeden eliksir i odpowiada za wszelkiego rodzaju wróżby i przepowiednie. Dzięki niej mamy również przychylność Wił z Tajemniczego Lasu. Ale nie dajcie się zwieść! Inne wcielenia nie są jej obce. Kapitan Krwawa Mary oraz Kapral Armata to także jej twarze.

Zajmuje się również kontaktami z Rodzicami, kalendarzem oraz prowadzi imprezy dla młodszych dzieci …

Łukasz

Przewodnik, Bosman Szczurzy Pysk

Kiedyś najbardziej znany jako Leśne Licho, wesołe ale i często złośliwe. W końcu znudziło mu się siedzenie na drzewie, zlazł na dół i teraz przebiera się w mundur Kapitana Bomby, pasiaste wdzianko bosmana Szczurzego Pyska, kamuflaż Oficera Rebelii lub udaje Strażnika Strachów i Zmór 3-go Stopnia… Ale my i tak wiemy, że „on jest Licho!”

Poza tym jest głównym projektantem i siłą napędową wioski Sosnowych Wzgórz. Ma też niebywałe zdolności przetrwania – potrafi np. poprowadzić 2-godzinne urodziny w lesie podczas gradobicia :-)

Zajmuje się przygotowywaniem wszystkich magicznych i niemagicznych przedmiotów i strojów jakich używamy, oraz prowadzeniem imprez dla starszych dzieci …

Urodziny

Organizujemy nietypowe urodziny i imprezy dla dzieci. Nazywamy je Przygodami Urodzinowymi. W miesiącach ciepłych odbywają się one na wolnym powietrzu – najczęściej w lesie. W miesiącach zimnych dla prawdziwych „twardzieli” zostajemy w lesie, a dla mniej twardych zawodników – przenosimy się pod dach.

W czasie Przygody dzieci mają do wykonania różnego rodzaju zadania sprawnościowe oraz intelektualne. Do zabawy angażujemy każdego uczestnika urodzin tak, by w efekcie np. odnalezienie skarbu, było pracą całej grupy. Solenizant/ka zostaje wyróżniony poprzez wykonanie jakiegoś szczególnego zadania, oczywiście na miarę jego możliwości.

Imprezy tematyczne dla dzieci (i rodziców)

Naszą ulubioną imprezą są Zaświaty w Tajemniczym Lesie, które organizujemy co roku od początku działalności naszej firmy w okolicach tzw. Halloween. Zamiast amerykańskiego komercyjnego święta dyni, podczas naszych Zaświatów dzieci mogą poznać trochę historii, kultury i mitologii innych krain. Więcej informacji znajdziecie na naszej trójmiejskiej stronie.

Bardzo lubimy również organizować pikniki i imprezy integracyjne dla dzieci i rodziców: Leśne Przygody przeżywane wspólnie przez małych i dużych dają nam ogromną satysfakcję :-)

Biwaki i Zielone Szkoły

Imprezy wyjazdowe dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Program zajęć przygotowany jest w taki sposób, żeby uczestnicy mieli cały czas wypełniony różnorodnymi zadaniami. Zajęcia prowadzimy w sposób elastyczny i uzależniony od temperamentu grupy.

Dla szkół podstawowych proponujemy tematyczne zielone szkoły. Zaczynamy grą fabularną w stylu naszych Przygód Urodzinowych, a potem podczas większości gier i zabaw nawiązujemy do klimatu pierwszej gry. Dzięki temu cały wyjazd ma wspólny temat i „trzyma się kupy” ;-)

Dla starszych – dużo zabawy w lesie, gry terenowe, nocne podchody, wieczorne ogniska i gry w Mafię.

Zielone Szkoły cieszą nas tym bardziej, że mamy czas żeby lepiej się poznać :-)

Imprezy dla dzieci podczas imprez firmowych

Co wyróżnia nas pośród innych firm organizujących tzw. „imprezy firmowe”? Że na takich eventach zajmujemy się dziećmi :-) Co to znaczy? To znaczy, że nie zajmujemy się wypożyczaniem quadów, scen, oświetlenia, kuchni, hotelu, cateringu, orkiestry, wodzireja… Całą energię i doświadczenie wkładamy w to, żeby dzieci na imprezie firmowej czuły się, że są bardzo ważne, a nie traktowane jako dodatek. Niczego nie podzlecamy innym. Robimy sami to w czym jesteśmy dobrzy i dzieci to czują :-)

Zadowolone z nas były takie firmy jak YDP SA, MrBloom, IKEA, Stena Line, Energa Elektrownie Ostróda… Nasze referencje możecie zobaczyć na naszej trójmiejskiej stronie.