Obozy i Zimowiska

Obozy w Borach Tucholskich, zimowiska nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Latem – Strażnicy Sosnowych Wzgórz (fantasy w tokienowskim stylu), zimą – Legendy Wyspy Shikoku (magiczna, feudalna Japonia). Wyjątkowe obozy i zimowiska w Tajemniczym Lesie, podczas których uczestnicy przygotowują i na koniec rozgrywają całodzienną grę terenową fantasy!


Strażnicy Sosnowych Wzgórz – trzeci Obóz w Tajemniczym Lesie

Kiedy Czarny Kamień został zniszczony, na Sosnowych Wzgórzach wreszcie zapanował pokój. Jednak na obliczu Władcy nie zagościł uśmiech. Wiedział, że jego czas się kończy i wiedział też, że nie ma nikogo, komu mógłby przekazać opiekę nad swoją krainą. A nade wszystko wiedział, że kruchy sojusz sześciu królestw może nie przetrwać w obliczu takiej pokusy, jaką jest władza nad Sosnowymi Wzgórzami…

Już po raz trzeci zapraszamy na Obóz w Tajemniczym Lesie, tym razem o 3 dni dłuższy :-) Z grą, która potrwa nie jeden, a dwa dni!
Ponownie wracamy do krainy Sosnowych Wzgórz. Czas Władcy Wzgórz powoli dobiega końca – czy nowy porządek wyłoni się z pokojowych rozmów, czy Sosnowe Wzgórza ogarnie wojna i chaos?

Czytaj więcej na stronie Tajemniczy Las – Trójmiasto

Legendy Wyspy Shikoku – drugie Zimowisko w Tajemniczym Lesie

I kiedy Pan Tetsuo został pokonany, wydawało się, że droga do władzy nad wyspą Shikoku stoi otworem. Nic bardziej mylnego! Istoty z zaświatów tylko na to czekały! Uwolnione spod wpływu Strażnika Mieczy Shi zaczęły grasują na całej wyspie, a Pan Tokugawa, władca na zamku Białej Czapli mniej jeszcze panuje nad Shikoku, niż poprzednio. Czy Klany Żywiołów ponownie pomogą mu przejąć kontrolę nad Wyspą Zaświatów?

Zapraszamy na drugie Zimowisko w Tajemniczym Lesie! Ponownie powrócimy na wyspę Shikoku i zobaczymy co się na niej zmieniło w rok po pokonaniu Pana Tetsuo ;-) Czyli nasze ukochane klimaty feudalnej Japonii!

Czytaj więcej na stronie Tajemniczy Las – Trójmiasto

Strażnicy Sosnowych Wzgórz – drugi Obóz Letni w Tajemniczym Lesie

A kiedy Władca Sosnowych Wzgórz został odczarowany i wszyscy myśleli, że pokój zapanuje między Czterema Królestwami, nowe nieszczęście spadło na Sosnowe Wzgórza. Niedawni przyjaciele odwrócili się od siebie, a kruchy sojusz zadrżał w posadach. I nie wiadomo już było kto zaufania godzien, a komu ufać nie wolno…

Po raz drugi zapraszamy na Obóz Letni w Tajemniczym Lesie :–) Ponieważ świat Sosnowych Wzgórz sprawdził się znakomicie, w tym roku będziemy kontynuować przygody w tej krainie. Myślicie, że wraz ze zdjęciem klątwy z Władcy Wzgórz zapanował pokój? Nic bardziej mylnego!

Czytaj więcej na stronie Tajemniczy Las – Trójmiasto